Vaikne lesimiskontsert “Hingelähedased sõnad ja unelaulud”

Tallinna Vene muuseum Pikk 29a, Tallinn

6 € täispilet, 5 € sooduspilet piletid, eelmüügis Fientas. Vaikne lesimiskontsert näitusel “Hingelähedane sõna” Tallinna vene muuseumis. Rändame üle maa ja ilma ning nopime lennul kaasa unele suigutamise laule ja lugusid. Kontserdil on kaasas tekstiilist pehmed tähed, millest saavad kõik oma hingelähedase sõna luua.

5€ – 6€

“Tallinna Linnamuuseumi 7 aaret”, vene keeles

Tallinna Vene muuseum Pikk 29a, Tallinn

7€ – täispilet, 5€ – sooduspilet , piletid eelmüügis Fientas Ekskursiooni jooksul tutvume Tallinna Linnamuuseumi filiaalidega. Jalutame vanalinnas ja räägime Linnamuuseumi erinevatest majadest, ka nendest, mis asuvad Kadriorus ja Kalamajas. Tuur algab Tallinna vene muuseumist Pikk 29 A.

5€ – 7€

Muuseumijooga – Linna(muuseumi) õhk teeb vabaks!

Tallinna Vene muuseum Pikk 29a, Tallinn

Pilet 4 euri, piletid eelmüügis Fientas. Unusta vanalinnapäevade sigin-sagin ja tule mõnusalt lõõgastuma. Esmakordselt toimuvad Tallinna Linnamuuseumi kahes filiaalis hommikused avatud joogatunnid. Haara kaasa joogamatt ning ammuta endasse rikastav-rammestavat muuseumiõhku armastatud joogatreenerite juhendamisel. Muuseumijoogat viib läbi Liina Ravneet Elvik.

4€

Lasteala Vene muuseumis

Tallinna Vene muuseum Pikk 29a, Tallinn

Vene muuseum lastealal Töötuba on seotud näitusega "Hingelähedane sõna", seal on esitatud venekeelsed sõnad, mida korjasime vene keelt kõnelevatelt inimestelt koos lugudega. Lastealal on ühekordsed valged taldrikud, mille peale laps kirjutab oma lemmik sõna (näiteks mida ta kõige tihedamini kasutab) ja illustreerib selle. Need tööd jäävad meile, kuna teeme sellest näituse ja selle töötoa abil täiendame ka enda ekspositsiooni ja kaasame uue generatsiooni ekspositsiooni loomisel. Lisaks võib kirjutada oma sõna ka õhupallile ja kaunistada seda erinevate kleepsudega ning võtta kaasa, et midagi neil jääks ka mälestuseks.

“Tallinna Linnamuuseumi 7 aaret”, vene keeles

Tallinna Vene muuseum Pikk 29a, Tallinn

7€ – täispilet, 5€ – sooduspilet , piletid eelmüügis Fientas Ekskursiooni jooksul tutvume Tallinna Linnamuuseumi filiaalidega. Jalutame vanalinnas ja räägime Linnamuuseumi erinevatest majadest, ka nendest, mis asuvad Kadriorus ja Kalamajas. Tuur algab Tallinna vene muuseumist Pikk 29 A.