Jaak Juske kummitustetuur

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Avastame ööhämaruses vanalinna kõige kuulsamad kummituspaigad. Kas vaimude ilm on päriselt olemas või on see meie hirmude kogusumma? Aga pajatame ka teisi põnevaid lugusid vanast Tallinnast. Algus Kodulinna Maja ees (Gümnaasiumi 3).

Meistrikoda: Punume muistse mustriga paela

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Maimu Johannson tutvustab rahvuslike põimepaelte tegemise tehnikat ja lugusid. Huviline saab endale valmistada paela käevõruks või järjehoidjaks või muuks kenaks kasutuseks. Osalustasu 3 eurot.

Vana Vabriku Kinoteatri stuudio (Tallinn), ühistöö, “NUKKUDE SÕDA”

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Teatri noorte näitlejate visuaalne tekstita rühmalavastus on lugu vaadete erinevustest välja kasvavast fataalsest konfliktist. Kõlab klassikaline muusika ja töötlused. Juhendajad: Liia ja Robert Kikas Nukud valmistasid: Saku noored Robert Kikase juhendamisel Kitarril: Randel Purje Näitlejad - teatri stuudio õpilased: Elle -Viive Tork, Emilia Rüütel, Hanna Isabel Põhjala, Kadri Urva, Carl Joosep Raave, Randel Purje, Christopher Puustusmaa, Heli Piht, Greete Kurrusk, Merli Raudsepp. vanavabrikukinoteater.weebly.com / liia.sakkos@gmail.com / +372 5621 3508, facebook: Vana vabriku kinoteater

Teater Tuuleveski (Jõhvi), C. Perrot “TUHKATRIINU” (vene keeles)

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Tuntud muinasjutt vaesest tüdrukust nimega Tuhkatriinu. Haldjast ristiema abiga läheb ta kuningalossi peole, kohtub printsiga, kuid kaotab sealt keskööl lahkudes oma kristallkinga. Tänu sellele kingale leiab prints Tuhkatriinu üles ja võtab ta endale naiseks. Lavastaja: Sabe Sabev (Bulgaaria) Nukud valmistas: Aldona Rasa Jankauskiene (Leedu) Muusikaline kujundaja: Vjatšeslav Mogilevtsev Näitlejad: Sofiya Bulanova, Ljubov Bogdanova, Vassili Alfjorov, Aleksader Semjonov. tuuleveskiteater.ee / tuuleveskiteater@gmail.com / +372 5556 9620 / facebook: Tuuleveski Theatre / Estonia

Meistrikoda: Ilusat ja maitsvat kevadet

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kas puid saab süüa? Kas muru on mürgine? Mis peenralt kasulikku ja maitsvat võiks leida? Mis on ürt? Arutleme seda. Ja maitseme, mis aias või metsas leidub. Tutvustab Toores Jõud. Osalustasu 7 eurot.

Meistrikoda: Punume muistse mustriga paela

Kodulinna Maja Gümnaasiumi 3, Tallinn

Maimu Johanson tutvustab rahvuslike põimepaelte tegemise tehnikat ja lugusid. Huviline saab endale valmistada paela käevõruks või järjehoidjaks või muuks kenaks kasutuseks. Osalustasu 3 eurot.