Мастерская про ментальное здоровье

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

Счастье — это тема, которая вызывает множество вопросов у мыслителей, как больших, так и малых.Что такое счастье и как его найти, что помогает одним людям быть счастливее других? С помощью игр и дискуссий участники понимают, что такое психическое здоровье, почему счастье важно для человека, и разбирают основные движущие силы счастья. Мы поупражняемся эмоциональную мудрость в том, как понять себя и своих товарищей. Во время мастерской каждый может составить формулу счастья, которая ему больше всего подходит. Вход по музейному билету, 6 евро. (Регистрация: https://forms.gle/gL2BanKC2jS9UNny7)

6€

Vaimse tervisele pühendatud mängud lastele

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

Mis on õnn ja kuidas seda leida, mis aitab mõnel inimesel olla õnnelikum kui teised? Õnnenäituse lastetasandilt leiavad mudilased nippe, kuidas igaüks saab hoolitseda oma vaimse tervise eest. Koos mängides uurime, milliseid tundeid inimesed kogevad, kuidas neid ära tunda ja tugevate emotsioonidega toime tulla. Pilet 6€. Eelregistreerimine https://forms.gle/gL2BanKC2jS9UNny7

6€

Мастерская про ментальное здоровье

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

Счастье — это тема, которая вызывает множество вопросов у мыслителей, как больших, так и малых.Что такое счастье и как его найти, что помогает одним людям быть счастливее других? С помощью игр и дискуссий участники понимают, что такое психическое здоровье, почему счастье важно для человека, и разбирают основные движущие силы счастья. Мы поупражняемся эмоциональную мудрость в том, как понять себя и своих товарищей. Во время мастерской каждый может составить формулу счастья, которая ему больше всего подходит. Вход по музейному билету, 6 евро. (Регистрация: https://forms.gle/PLpsmqucV3c8N6oH6)

6€

Vaimse tervise töötuba

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

Õnn on teema, mis tekitab hulgaliselt küsimusi nii suurtes kui väikestes mõtlejates. Mis on õnn ja kuidas seda leida, mis aitab mõnel inimesel olla õnnelikum kui teised? Mängude ja omavahelise arutelu käigus mõtestame, mis on vaimne tervis, miks on õnn inimesele oluline ja kaardistavad peamised õnne mõjurid. Harjutame tundetarkust, kuidas mõista ennast ja oma kaaslaseid. Töötoa käigus saab igaüks panna kokku just endale kõige sobivama õnne valemi. Pilet 6 eur.  Eelregistreerimine siin. 

6€

Liikumise töötuba lastele “MeeleKolu mängud”

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

Pilet 6 eurot. Eelregistreerimine siin. 4. juunil kell 12:00 toimub Vanalinna päevade raames Tervisemuuseumis liikumise töötuba lastele “MeeleKolu mängud”, kuhu ootame osalema lapsi vanuses 5-15 eluaastat. Ühes töötoaga külastatakse ka meie vaimse tervise teemalist näitust “Palju õnne!?” Liikumise töötuba lastele “MeeleKolu mängud” on koos olemine, kus mängitakse ja tantsitakse läbi erinevaid tundeid. Enese väljendamisega tegeletakse läbi liikumise ja üksteise tunnetamise nii paaris kui grupis. Tund koosneb peamiselt liikumismängudest ja oma meeleolude ning tunnete füüsilisest väljendamisest. Koosolemine lõpeb ühiselt loodud meeleolude liikumiskavaga ja sellele järgneva vestlusega.

6€

“Vaimse tervise töötuba”

Eesti Tervisemuuseum Lai 30, Tallinn

6€, eelregisteerimisega Üks olulisemaid oskuseid elus on ära tunda, mis teeb sind õnnelikuks ja kuidas liikuda selle suunas. Selleks on oluline hea arusaamine iseendast ja teadmised vaimse tervise hoidmisest. Töötoas arutleme vaimse tervise hoidmise tähtsuse üle. Max. 25 inimest, eelregistreerimine https://forms.gle/PLpsmqucV3c8N6oH6