Tallinna Kesklinna valitsus ja Hopneri Maja kutsuvad esitama ideekavandeid vanalinna päevade programmi sisustamiseks.

„Tuleval aastal on vanalinna päevade teemaks „Lood ja legendid“. Neid on keskaegsest linnast ja siin tegutsenud inimestest läbi aegade palju loodud, aga meie linn ongi selle poolest huvitav, et siin sünnib legende ka tänapäeval. Kutsume pakkuma vanalinna päevade programmi nii unustatud vanu kui ka uusi lugusid Tallinnast ning siin elanud põnevatest isiksustest,“ ütles Kesklinna vanem Vladimir Svet.

4. –7. juunini toimuvate 39. vanalinna päevade programmi valitud parimad ideed saavad rahalise toetuse. Peakorraldaja Anne Velt kutsub kaasa mõtlema loominguliselt, sest lood-legendid võivad festivaliprogrammi jõuda eri kunstivormides – läbi muusika, etenduskunstide, näituste, pajatuste.

„Ootame nii ajaproovile vastu pannud kui ka uudseid ideid, mida sobib teostada vanalinnas. Kavandite elluviimiseks saab taotleda linnalt toetust ja hindamiskomisjoni positiivse otsuse korral võidakse seda anda kas osaliselt või kogu mahus. Taotlus toetuse saamiseks tuleb esitada hiljemalt 15. jaanuariks läbi Tallinna projekti- ja tegevustoetuste infosüsteemi iseteeninduskeskkonna https://mittetulundus.tallinn.ee/,“ selgitas Velt.

Tallinna vanalinna päevi korraldavad Kesklinna valitsus ja Hopneri Maja (Kesklinna vaba aja keskus). Lähemat teavet ideekavandite esitamise kohta leiab: www.vanalinnapaevad.ee.

Lisateave: Kesklinna vanem Vladimir Svet, tel 5565 4033 ja Hopneri Maja juhataja Anne Velt, tel 5330 3880

 

Jaga Sõpradega