Lahela asub Snelli tiigi ääres ja on avatud 13.-15. augustil kell 13.00-17.00. Lahela näol on tegemist laheda alaga, kus saab mõnusalt murumättal istuda, mängida, meisterdada, võistelda jne. Lahela pakub väga mitmekesist programmi erinevas vanuses lastele ning noortele. Kõikide päevade jooksul on võimalus osaleda töötubades, nautida lavaprogrammi ja toetada noori ettevõtjaid.

Lahela ala on turvalisuse kaalutlustel piiratud. Korraldaja jälgib täiskasvanute koguarvu alal. Lapsevanematel palume kaasa võtta COVID- tõend. Nakkusohutust ei pea tõestama lapsed (alla 18-aastased) ega erivajadustega inimesed.

Lavaprogramm kestab kolm päeva ning häid emotsioone oma etteastetega rikastavad sel aastal nii lasteaiad, koolid, huvikoolid kui ka tsirkusestuudio Folie ning nukuteatrite ühendus Unima. Lisaks on kolme päeva jooksul võimalik osaleda erinevates töötubades, mida pakuvad Tallinna Keskraamatukogu, Tallinna Linnamuuseum, Eesti Ajaloomuuseum, Nukufilmi Lastestuudio ning Eesti Skautide Ühing. Samuti on igal külastajal võimalik nautida noorte koostatud fotonäitust „Vanalinn läbi minu silmade“.

Lahelast leiab igaüks endale midagi huvitavat!

Lahela suuremad üritused:

  • 13. augustil toimuvad tasuta vanalinna ekskursioonid noortele:

Ekskursioonid toimuvad kell 13.00; 14.30 ning 16.30. Tutvutakse Tallinna legendidega ning näidatakse nendega seoses erinevaid kohti. Eelregistreerimine: bit.ly/lahelaala või reelika@kesklinnanoored.ee.

Lahela programmiga saab tutvuda SIIN

FB-i üritusega saab liituda SIIN

Jaga Sõpradega