Tallinna vanalinnas Nunnatorni ja Kuldjala torni vahelisel kaitsekäigul on seina külge kinnitatud 25 pilti. Need on 25 peatatud hetke, 25 tabatud meeleolu, 25 alguse või lõpuga lugu. Need on 25 meie linna lugu. Need on Tallinna elaniku Juhan Kohali poolt pildile jäädvustatud lood. Igal linnal, majal ja ajal on oma lood ja igal inimesel on oma lood. Mälestuste ja muljete värvid ning meeleolu on pärit lugudest. Aeg ja temast arusaamad koosnevad lugudest. Ja neid ei ole kunagi liiga palju.

ÜLESKUTSE

Selle väikese näitusega tahame avada juurde veel ühe lugude laeka. Kõndige kaitsekäigul ühe pildi juurest teise juurde, laske mõte uitama aegade taha ja ajas ette. Milline pilt teid kõnetab, selle juures seisatage, mõelge, võtke pliiats ja kirjutage- OMA LUGU.

Võite selle jätta Nunnatorni (Suur-Kloostri 9) valvelauda, tuua mõnel sobival ajal Kodulinna Maja valvelauda (Gümnaasiumi 3), postitada aadressil kodu.linn@mail.ee

Juurde palume kindlasti lisada pildi number, mis kõnetas, oma nimi ja telefoninumber. Kõigi lugusid ootame sügise lõpuni. Mõjusaimate lugude autorid saavad kingiks raamatu Tallinna vanalinna tornidest („Minu tornilugu”). Juhul kui kokku tuleb palju huvitavaid lugusid, siis ehk antakse juba järgmise aasta Vanalinna Päevade ajal välja raamat „Meie lood”.

Lisainfo:

Kodulinna Maja

kodu.linn@mail.ee

Tel: 6449 867; 5079 565

Liitu FB üritusega SIIN

Tallinna Vanalinna Päevade toetajad on Tallinna linn ja Tallinna Kesklinna Valitsus

Jaga Sõpradega