4. juuni
5. juuni
6. juuni
7. juuni
8. juuni
9. juuni
Eelprogramm
Ekskursioon
Etendus
Folkloor
Installatsioon
Käsitöö
Kirik
Kontsert
Kunst
Laat
Lastele, noortele
Liikumine
Loeng
Muuseum
Muusika
Näitus
Pärimusküla
Peredele
Ringkäik
Tänavasport
Tants
Töötuba
Võistlus
Eduard Vilde plats
Galerii
Harju tänav
Hildegardi aed
Kanuti Gildi saal (Pikk 20) ja Vabank'i maja (Harju 13)
Katariina Gild
Kirik
Kodulinna maja
Kohvik Ait
Kohvik Lummus
Komandandi aed
Mustpeade maja
Muuseum
NuuNuu Ruum
Õpetajate maja
Pärimusküla
Pärnu mnt 6
Pealava
Piiskopi aed
Pika Jala väravatorn
Raekoja plats
Revali Raeapteek
Riigikogu
Snelli staadion
Stenbocki maja
Tallinna raekoda
Teatrikeskus Draakonipesa
Toompark
Ukraina Kultuurikeskus
Vabaduse väljak
Vanalinn
Vanalinna Muusikamaja
Veinibaar
Vene Kultuurikeskus
Adamson-Ericu muuseum (Lühike jalg 3)
Dominiiklaste klooster (Müürivahe 33)
Eduard Vilde plats
Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone (Pikk 17)
Eesti Loodusmuuseum (Lai 29a)
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum (Lai 17)
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum (Müürivahe 12)
Eesti Tervisemuuseum (Lai 30)
Energia avastuskeskus (Põhja pst 29)
Harju tänav
Hildegardi aed
Hobusepea 2
Kanuti Gildi saal (Pikk 20) ja Vabank'i majas (Harju 13)
Katariina Gild (Vene 12)
KGB vangikongid (Pikk 59/Pagari 1)
Kodulinna maja (Gümnaasiumi 3)
Kohvik Ait (Vene 14)
Kohvik Lummus (Müürivahe 20)
Komandandi aed
Kullo Lastegalerii (Kuninga 6)
Laste- ja noorteala (Toompark)
Lemmikloomaala (Toompark)
Munga 2
Mustpeade maja (Pikk 26)
Niguliste muuseum (Niguliste 3)
NuuNuu Ruum (Müürivahe 28)
Õpetajate Maja (Raekoja plats 14)
Paks Margareeta (Pikk 7)
Pärimusküla (Tornide väljak)
Pärnu mnt 6, 2. korrus
Pealava (Harju tänava haljasala Niguliste kiriku kõrval)
Piiskopi aed (Toom-Kooli 21)
Pika Jala väravatorn (Pikk jalg 3)
Püha Vaimu kirik (Pühavaimu 2)
Raekoja plats
Revali Raeapteek (Raekoja plats 11)
Riigikogu (Lossi plats 1a)
Rooma-Katoliku Kirik Eestis (Vene 18)
Snelli staadion (Toompuiestee 24a)
Stenbocki maja (Rahukohtu 3)
Tallinna Adventkirik (Mere pst 3)
Tallinna linnaelumuuseum (Vene 17)
Tallinna Piiskoplik Toomkirik (Toom-Kooli 6)
Tallinna raekoda
Teatrikeskus Draakonipesa (Viru 18, 4. korrus)
Toompark
Toro Winebar (Lai 26)
Ukraina Kultuurikeskus (Laboratooriumi 22)
Vabaduse väljak
Vanalinn
Vanalinna Muusikamaja (Uus 16c)
Vene 14
Vene Kultuurikeskus (Mere pst 5)
Victoria Olt Galerii (Viru 20)
Viru 18

Kontaktid

Peakorraldaja Annely Pantalon
info@vanalinnapaevad.ee

Korraldusjuht Kaire Siiner  
kaire@vanalinnapaevad.ee