Reti Ann Niimann – vokaal
Siim Hendrik Saar – kitarr
Märten Lehto – bass

Reti Ann Niimann on värske tulija kohalikus RnB ja souli skeenes. Võimsa häälega lauljatari loomingut mõjutab enim armastus 70ndate soul– ja funkmuusika vastu. Vanalinna Päevadel saavad kuulajad nautida noore laulukirjutaja värskeimaid lugusid ja põnevaid seadeid kollektiivi lemmiklugudest. Muusikat jagub – kellele tantsimiseks, kellele unistamiseks. Üks on kindel – tuleb tummise ja mõnusa atmosfääriga laiv!

Reti Niimanni debüütsingel ilmus 2021. aasta veebruaris pealkirjaga “Tell Me”. Teine singel “Bubblegum” järgnes juba sama aasta märtsis ning kolmas – “Fly With Me” kuulutati Raadio 2 Nädala Demoks juulis. Lauljataril viimane singel “Need to Know” ilmus tänavu veebruaris.
Praeguseks on lauljatarilt ilmunud viis singlit ning uut materjali on ühe juurde tulemas. Reti Niimann trio moodustavad noored ja andekad muusikud, kelle sütitav lavaline olek ja esinemisrõõm ei jäta kedagi külmaks. Ühist lavakogemust on bändil omajagu: nad on üles astunud 2021. aasta suvel Rakvere Funkfestil, mitmel korral Uues Laines, Tartus Genialistide klubis ja Philly Joe’s jazziklubis. Lisaks oli bänd valitud rahvusvahelise noorte jazzfestivali TUJA 2023. aasta programmi, 2024. aasta TMW jazzi showcase’i ning 2024. aasta Jazzkaare kavva.

Kontsert toimub koostöös Eesti Jazzliiduga.