Fotonäitus “Light series / Valgusseeriad” Kerttu Kruusla

Fotonäitus “Light series / Valgusseeriad” Kerttu Kruusla

Light Series aka Valgusseeriad tuletavad meile kõigile meelde, et me vaataks enda sisse ja näeks valgust, mida me ise kanname.

Valgusseeriad annavad sümboolselt edasi paljale silmale nähtamatut – seda, mis meiega energeetiliselt toimub. Me kõik oleme tavalised oma erilisuses.
Valgusseeriate üks kandev mõte seisneb selles, et meie enda maagia on meie sees olemas. Seda ei pea otsima väljastpoolt. Suletud silmad annavad edasi endasseminekuga kaasnevat rahu ning lahtilaskmist ümbritsevast mürast.
Kerttu Kruusla (1991) on Viljandimaalt pärit visuaalkunstnik. Omandades haridust Viljandi Kultuuriakadeemias, etenduskunstide visuaaltehnoloogia erialal ning spetsialiseerudes multimeediale, avastas ta enda jaoks fotograafia, millega on tegelenud viimased 7 aastat.

Kerttul on suur huvi ja soov näha inimeste sisse, mõistmaks nende sees toimuvat. Visuaali kaudu soovib ta edasi anda oma tundeid ning peegeldada maailmale seda, mida näeb teistes.
Kerttu fotomaailm on mitmetahuline: selles on moodi, müstilisi fotokollaaže, valgusmaale ja sügavaid must-valgeid jäädvustusi.
Lisaks fotograafiale tegeleb Kerttu joonistamise, laulmise, graafilise kujundamise ja hennamaalingutega. Üle kõige armastab Kerttu viljeleda olesklemise kunsti – eriti mõnus on seda teha kodujõe ääres.

}