Sport

1. juuni on spordipäev. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele.

Vabaduse väljak

}

10:00

Vabaduse väljak

Alates kell 10 saab erinevate spordialadega tutvuda, testida tervisetooteid ja registreerida rahvaspordisündmustele. Tegevusi jätkub nii suurtele kui väikestele. Avatud on pallimänguala, kus saab tutvust teha nii korv- kui jalgpalliga. Paraolümplased demonstreerivad enda oskusi ning julgustavad kõiki erinevate spordialadega tegelema. Enese harimiseks võib igaüks ka kohapeal järgi proovida, mis tunne on mängida pimelauatennist või ratastoolitennist. Cross-fit treenerite juhendamisel saab proovida selle mitmekülgse ja nõudliku ala harjutusi. Samaaegselt saab kaasa elada ka Fit Games kaasahaaravatele võistlustele.

}

12:00

Vabaduse väljak

Kell 12 antakse start 5-kilomeetrise pikkusele heategevuslikule RIMI Juunijooksule, millest võib osa võtta nii joostes kui käies. Juunijooksu osavõtutasudega toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi korraldatavat ülekaaluliste laste suvelaagrit.
Kell 13.00 heategevusjooksu autasustamistseremoonia Raekoja platsil asuval laval. 

}

13:00

Vabaduse väljak

Kell 13 professionaalsete treenerite eestvedamisel Zumbatreeningud.

}

14:30

Vabaduse väljak

Kell 14.30 lõbusad lastejooksud.

Harju Tänava haljasala

}

10:00 – 20:00

Harju tänava haljasala

Keskaegne mõõgavõitlusturniir Old Tallinn Cup 2019

Korraldab MTÜ Ajalooklubi Nordburg. (loe edasi)

Suurim keskaegne võitlusturniir Baltikumis, kus saab näha ajaloolist mõõgavõitlust. Turniir toimub terve päev Harju tänava haljasalal.

Snelli staadion (Toompuiestee 24)

Eesti tänavatrenni meistrivõistlused (kahevõistlus, vabastiil, jõuosa, kätekõverdused rööbastel, lõuatõmbed lisaraskustega,  sangpommi tõstmine) ja tantsulahingud (house, vogue, dance hall, experimental, all-styles).

}

15:00 - 19:00

Snelli staadion

Street Dance Old Tallinn Cup 2019

}

15:00 - 17:00

Snelli staadion

Street Workout Old Tallinn Cup 2019

Jaga Sõpradega