Kontaktid

Annely Pantalon

Projektijuht info@vanalinnapaevad.ee

Kaire Siiner

Korraldusjuht kaire@vanalinnapaevad.ee

Stiina-Maris Paulus

Vanalinna päevade assistent stiina-maris.paulus@tallinnlv.ee

Raido Mihkelson

Tehniline projektijuht raido@vanalinnapaevad.ee

Salme Kikas-Toom

Kodulehe koordinaator salme@vanalinnapaevad.ee

Ennika Taavet

Vabatahtlike koordinaator ennika@vanalinnapaevad.ee

Liina Talu

Muuseumi- ja kirikute programm liina@vanalinnapaevad.ee

Roger Linask

Toompea programm roger@vanalinnapaevad.ee

 

Jevgenia Zovmer

Programmi koordinaator  lasteala jevgenia@kesklinnanoored.ee

Jana Haljaste

Programmi koordinaator - lasteala jana@kesklinnanoored.ee

David Truusa

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi Pärimusküla david@errs.ee

Eero Raun

Kultuuririkkuse aasta programm ( Integratsiooni Sihtasutus) Eero.Raun@integratsioon.ee

Tatjana Upeniek

Kultuuririkkuse aasta programm (Narva linn) tatjana.upeniek@narva.ee

Anne Uttendorf

Kultuuririkkuse aasta programm (Ida-Virumaa) anne.uttendorf@rahvakultuur.ee

Maris Kaljuste

Kultuuririkkuse aasta programm (Saaremaa vald) maris.kaljuste@saaremaavald.ee

Kontaktid

Peakorraldaja Annely Pantalon
info@vanalinnapaevad.ee

Korraldusjuht Kaire Siiner  
kaire@vanalinnapaevad.ee