Music, dance and fun. Look at the Tallinn old town days program!

Music, dance and fun. Look at the Tallinn old town days program!

Tallinna vanalinna päevad tulevad suurelt, nagu ikka. Armastatud festival toimub 7.–9. juunil Tallinna ajaloolisesse südamesse loodud “loovuskaitsealal”. Oodata on ligi 300 haaravat sündmust nii lastele, vanematele kui ka lemmikloomadele. Noorusliku festivali käigus saab tasuta kuulata näiteks villemdrillemit, osaleda grafiti töötoas ja räppida Vanalinna slämmil. Kogu kava: vanalinnapaevad.ee.

Kolme päeva jooksul toimub palju elamuslikku nii lastele kui lapsemeelsetele täiskasvanutele. Äsja avaldatud programmist leiab erinevaid kontserte, töötubasid, ekskursioone, etendusi ja palju muud.

Festivali muusikalisteks tipphetkedeks on Harju tänava pealaval esinevad Puuluup, villemdrillem ja Elina Born, Kosmikud, Kaisa Ling Thing, Rubundi ning Liisi Koikson koos Taiko-trummide ansambliga TeamEn.

Lisaks muusikale ootab linnarahvast näiteks särtsakas luulevõistlus Vanalinna Slämm, kus noored luuletajad saavad end proovile panna ja hindajaks on publik. Oma sisemist loovust saab välja pihustada grafiti töötoas,  kus muuhulgas avaldatakse ka seinad Tallinnas, kuhu võib seaduslikult maalida.  

Festival toob vanalinna ka põnevaid seiklusi ja avastusi. Lõbusaid hetki kogu perele pakub “Apteeker Melchiori” seiklusmäng. Julgemad võivad vanalinna salapärastel tänavatel lausa kummitusi otsida. Lisaks toimuvad ka ekskursioonid vanalinna varjatud nurgatagustesse, mis pakuvad uusi teadmisi linna ajaloost ja kultuurist.

Vanalinna päevade teemaks on sel aastal „loovuskaitseala“, mis keskendub loovuse esiletõstmisele ja toetamisele vanalinnas. Festival toob kokku kultuuriasutused, kollektiivid, muuseumid, seltsid ja kohaliku kogukonna. Festivali eesmärk on inspireerida inimesi vanalinnas aega veetma ja leidma üles rõõmustavad ja  rikastavad kohad ning tegevused.

Kogu kava asub SIIN!
Jooksvat infot leiab ka Facebookist ja Instagramist Tallinna vanalinna päevade lehelt. 

Pressiteate koostas Marko Kodres

Contacts

Chief organizer Annely Pantalon
info@vanalinnapaevad.ee

Project manager Kaire Siiner  
kaire@vanalinnapaevad.ee