Käpakäik, organized by the Estonian Society for the Protection of Animals, is an annual charity procession, during which homeless, abandoned, and abused animals are helped with collected donations.
In addition to the procession, there is an open pet area where companies and NGOs present products and services related to animals and the culture of good animal husbandry. An entertaining and educational program and an unofficial dog show "Käpäkäik Match Show 2024" will also take place in the pet animal area.

Schedule:

11.30   Lemmikloomaala avamine, kogunemine.
12.00  Käpakäik on heategevuslik rongkäik, mille käigus kogutud annetustega aidatakse nii kodutuid, hüljatud, hättasattunud kui ka väärkoheldud loomi. Oma panuse saad anda liitudes rongkäiguga, kas koeraga või koerata! Rongkäiku juhib Märt Agu. Alguse saab see ja lõppeb Šnelli tiigi äärest, kus paikneb ka Vanalinna Päevade lemmikloomaala. Rongkäigu teekond on sobiv igas eas kahe- ja neljajalgsetele.
13.00   Rongkäik saabub alale tagasi; algab Match Show registreerimine, toimub viktoriin.
13.45   Käpakäik Match Show 2024. Match Show on mitteametlik koertenäitus, millest saavad osa võtta igas vanuses ja suuruses koerad. Oodatud on nii segaverelised, esmakordsed näitusel osalejad kui ka kogenud näitusekoerad. Eelnev kogemus ei ole vajalik! Küll aga palume enne registreerimist veenduda, et koer nõuetekohaselt vaktsineeritud.

Võistluskategooriad:
allapõlve koerad
ülepõlve koerad
veteranid
kutsikad
Best in Show

Eesti Loomakaitse Selts

Contacts

Chief organizer Annely Pantalon
info@vanalinnapaevad.ee

Project manager Kaire Siiner  
kaire@vanalinnapaevad.ee