Kristiine and Kesklinna youth centers organize another sports event "Fairplay tournament". The Fairplay tournament is a fun sports competition with a unique structure, with a strong focus on mutual support, respect, and teamwork. The tournament has three different competition areas: basketball, football, and e-sports. Games will be played simultaneously throughout the tournament. Pre-registration required!

Turniiri eesmärk on meeskonnatöö ja üksteise lugupidamise arendamine läbi tänavajalgpalli, tänavakorvpalli ning e-spordi. Turniiri jooksul toimuvad samaaegselt kogu aeg mängud, mis kestavad lühikest aega (5 min pikkused mängud). Kõik tiimid peavad nii jalgpalli, korvpalli kui ka e-spordi võistlused omavahel läbi tegema.

Korvpalli mängud toimuvad ühe korvi all. Jalgpalli jaoks on püsti pandud eraldi piirised (15x10m) ning e-sport toimub ka seal samas kõrval telgi all (Mortal Kombat 1). Täpsemad reeglid leiate HERE.

Vajalik eelregistreerumine, mida saab teha HERE.
Registreerimine läheb lukku 03.06.2024.
Kõikidele registreerunutele saadetakse laiali infokiri ning teavitused, kuidas edasi liikuda, kui registreerimine on lukku läinud.
Turniir toimub Snelli staadionil 9. juunil algusega kell 12.00. Registreerunud tiime ootame kohale 30 minutit enne turniiri algust.

Igas tiimis on lubatud NELI mängijat. Kolm + üks varumängija.
Fairplay turniirile on oodatud noored vanuses 14-18.
NB: Võistlusel osalevate tiimide arv on piiratud!

Info või küsimuste korral:
Ivar.Olesk@kristiinetk.ee, 5119 849, @kristiinenoortekas
anastassija@kesklinnanoored.ee, 5692 7025, @kesklinnanoored

 

Contacts

Chief organizer Annely Pantalon
info@vanalinnapaevad.ee

Project manager Kaire Siiner  
kaire@vanalinnapaevad.ee