Turud

VAJALIK  INFO  TALLINNA  VANALINNA  PÄEVADEL  KAUPLEJALE  2018

  1. Kaubanduse korraldaja, Tallinna Kesklinna Valitsus, määrab kauplemiskohad ja vastav asendiplaan pannakse Vanalinna päevade kodulehele (vanalinnapaevad.ee). Kauplemine toimub Niguliste tänaval, Harju tänaval, Ed.Vilde monumendi esisel platsil, Kuninga tänaval.
  2. Kauplemiseks väljastab linnaosa valitsus müügipiletid, mis antakse kauplejatele kätte esimese kauplemispäeva hommikul.
  3. Kauplemise aeg 00 – 20.00-ni (võib ka varem alustada).

Hommikuti saab autoga kaupa tuua kuni kella 10.00-ni. Kauba mahalaadimine peab toimuma kiiresti ja peale seda tuleb kohe auto teisaldada kauplemisalalt.  Peale kella 10.00 ei tohi auto seista kauplemiskoha juures.

Õhtul, peale kauplemisaja lõppu, saab kaupleja kauba ja inventari äraveoks kaubanduse korraldajalt auto sissesõiduloa  (esimese kauplemispäeva hommikul koos müügipiletiga).

  1. Kauba väljapanekul tuleb arvestada kauba ladustamise vajadusega. Soovitame kasutada maani ulatuvaid sobivaid linu/katteid, et kaubavarud ja isiklikud tarbed oleks varjatud. Riietus peab sobima vanalinna eksterjööri.
  2. Kauba valikul on eelistatud käsitöötooted (Eesti ja Tallinnaga seonduvaid suveniirid, nahkehistööd, tarbekunst, keraamika jms).  Võõrriikide riiklikku või militaarset sümboolikat kandvate esemete müük, vaenu õhutava sümboolikaga toodete ja eesti rahvusliku kunstiga seost mitteomava suveniiride müük (matrjoškad  jms) ei ole lubatud. Kaubanduse korraldaja jätab endale õiguse teha valikuid kauba sortimendi osas, mida lubada, mida mitte (näiteks linaste -ja villaste toodetega kauplejate arv on piiratud).
  3. Kauplemise inventar ja kaup viiakse kaupleja poolt ära igal õhtul. Kauplemiskoht peab peale inventari teisaldamist jääma puhtaks. Samuti peab kaupleja tagama puhtuse kauplemiskoha ümber kogu kauplemise ajal.

Taotluse leiad siit: müügipileti taotlus vanalinna päevadele 2018

Täiendav info:

Marika Pärn 645 7226

Helve Espe 645 7227

Olev Kalmiste 6457228

 

HEA KAUPLEJA, kes sa kaupled antiigi ja vanavaraga!

Sellel aastal oleme planeerinud Tornide väljaku suureks turu alaks. Kauplema tulevad külalised Valgevenest ja Leedust, kes pakuvad oma käsitööd, tarbekaupu, põnevat sööki-jooki, maiustusi  jms.  Samuti  toimub pargis  kontserte ja esinemisi.

Lisaks külalistele pakume oma inimestele võimalust kaubelda viiel päeval antiigi ja vanavaraga. Kasuta võimalust ja tule kauplema, päeva hind ainult 20 eurot. Täida vastav vorm: müügipileti taotlus vanalinna päevadele 2018 ja saada olev.kalmiste@tallinnlv.ee, et saaksime sind registreerida ja väljastada müügipileti.

Snelli tiigi ääres Toompargis, mis asub Tornide väljaku kõrval, on avatud lasteala, kus tegevusi jätkub kõigile.

Täiendav info www.vanalinnapaevad.ee, telefonid 645 7226, 645 7227, 645 7228.

Kohtumiseni Vanalinna Päevadel!

VP_480х480.FB2