Kontakt

Tallinna Vanalinna Päevad info
info@vanalinnapaevad.ee
www.facebook.com/TallinnOldTownDays

vlp_logo

Kunstiline juht
Anne Velt
anne.velt@tallinnlv.ee
641 7276

Anne Velt

Kommunikatsioon ja turundus
Janne Raavik
janne@vanalinnapaevad.ee
53345441

Janne Raavik

Programmijuht
Katrin Valkna
katrin@vanalinnapaevad.ee

Katrin Valkna

Noorteprogrammi koordinaator
Kristina Aleksejeva
kristina@vanalinnapaevad.ee

DSC_0399

Lasteprogrammi koordinaator
Nele Viks
nele@vanalinnapaevad.ee

Nele Viks

Spordiprogrammi koordinaator
Kristjan Saar
kristjan@vanalinnapaevad.ee

Kristjan Saar

Kultuuriprogrammi koordinaator
Liina Talu
liina@vanalinnapaevad.ee

Liina Talu

Kirikute programmi koordinaator
Lehari Kaustel

Lehar Kaustel

Muuseumiprogrammi koordinaator
Liisi Selg
liisi@vanalinnapaevad.ee

Liisi Selg

Vabatahtlike koordinaator
Roger Linask
roger@vanalinnapaevad.ee

Konverentsi koordinaator
Julia Tsaplõgina
Julia.Tsaplogina@tallinnlv.ee

Kunstnik
Killu Mägi

XXXVII Tallinna Vanalinna Päevad disain
Diana Yanson
dianayanson@gmail.com

Diana Yanson

Laatade koordinaator
Marika Pärn
marika.parn@tallinnlv.ee

Loomekoda

Anne Velt, Tiina Mägi, Sandra Vellevoog, Loone Ots, Katrin Valkna

XXXVI Tallinna Vanalinna Päevad meeskond

18839496_1535779969806816_3729994900383180030_o