Kontakt

vlp_logo

Tallinna Vanalinna Päevad info
info@vanalinnapaevad.ee
www.facebook.com/TallinnOldTownDays

Anne Velt

Peakorraldaja
Anne Velt
anne.velt@tallinnlv.ee
641 7276

Janne Raavik

Kommunikatsioon ja turundus
Janne Raavik
janne@vanalinnapaevad.ee
53345441

Katrin Valkna

Programmijuht
Katrin Valkna
katrin@vanalinnapaevad.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Nõunik
Tutvumiskäikude koordinaator
Tiina Mägi
info@vanalinnapaevad.ee

maris

Muuseumide koordinaator
Maris Rosenthal
maris@vanalinnapaevad.ee

DSC_0399

Laste- ja noorteala Lahela koordinaator
Kristina Aleksejeva
kristina@vanalinnapaevad.ee

12011220_10208170838014719_1317698815602609701_n

Slaavi kultuuri koordinaator
Julia Tsaplõgina
Julia.Tsaplogina@tallinnlv.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Sportlikud ettevõtmised
Roger Linask
roger@vanalinnapaevad.ee

dianayanson

XXXVIII Tallinna Vanalinna Päevad disain
Diana Yanson
dianayanson@gmail.com

cropped-vlp_logo-1.jpg

Kunstnik
Killu Mägi
info@vanalinnapaevad.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Kunsti kuraator
Pille Kivihall
info@vanalinnapaevad.ee

Lehar Kaustel

Kirikute programmi koordinaator
Lehari Kaustel
info@vanalinnapaevad.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Programmi vormistus
Salme Kikas-Toom
salme@hopnerimaja.eu

cropped-vlp_logo-1.jpg

Lepingud
Heleri Pleer
heleri@hopnerimaja.eu

cropped-vlp_logo-1.jpg

Laatade koordinaator
Marika Pärn
marika.parn@tallinnlv.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Toitlustus
Ketter Sarapuu
ketter.sarapuu@tallinnlv.ee

cropped-vlp_logo-1.jpg

Heakord
Henri Jürlau
henri.jyrlau@tallinnlv.ee

Loomekoda

Tiina Mägi (Kodulinna Maja), Pille Kivihall (Katariina Gild), Jüri Kuuskemaa (ajaloolane), Küllo Arjakas (Tallinna Linnaarhiiv), Elvira Liiver-Holmström (Tallinna Raekoda), Toomas Abiline (Tallinna Linnamuuseum), Triin Siiner (Tallinna Linnamuuseum), Anne Velt, Katrin Valkna

 

XXXVII Tallinna Vanalinna Päevad meeskond

30_05_mats_oun_DSC_7276