Kontakt

Peakorraldaja
Toni Käsper
toni.kasper@tallinnlv.ee
506 0459, 645 7220

Kunstiline juht
Anne Velt

anne.velt@tallinnlv.ee
641 7276

Nõunik
Tiina Mägi

Programmijuht
Katrin Valkna
katrin@vanalinnapaevad.ee

XXXVI Tallinna Vanalinna Päevad assistent
Maarja Saavik
info@vanalinnapaevad.ee
521 5110

Noorteprojektid
Minna Kohjus

minna@tallinnanoored.ee
5647 1086

Noorteprogrammi koordinaator (Kanuti aed)
Julia Tsaplõgina
julia.tsaplogina@tallinnlv.ee

5804 6541

Lasteprogrammi koordinaator (Toompark)
Nele Viks
nele@rrmuuseum.ee
5560 6597

Rahvakultuuri programm (Tornide väljak)
Liina Talu
liina@vanalinnapaevad.ee
5818 3697

Toompea programm
Annely Leinberg

Muuseumite programmi koordinaator
Maris Rosenthal

maris@vanalinnapaevad.ee
5560 9248

Kirikute programmi koordinaator
Lehari Kaustel

lehari.kaustel@me.com
5663 3002

Lavade kunstnik
Killu Mägi

killu@3dee.ee
5649 3194

XXXVI Tallinna Vanalinna Päevad disain
Kaia Rähn
kaia@putka.ee

Meediakorraldus
Janne Raavik

janne@vanalinnapaevad.ee
5334 5441

Turundus
Victoria Punga
victoria.punga@tallinnlv.ee

Laatade koordinaator
Marika Pärn
marika.parn@tallinnlv.ee
645 7226

Tehnika koordinaator
Tauno Antsmäe
taunoantsmae@gmail.com
507 3616

Vabatahtlike koordinaator
Roger Linask

roger@vanalinnapaevad.ee
5666 6146