Kontakt

vlp_logo

Tallinna Vanalinna Päevad info
info@vanalinnapaevad.ee
www.facebook.com/TallinnOldTownDays

Anne Velt

Kunstiline juht
Anne Velt
anne.velt@tallinnlv.ee
641 7276

Janne Raavik

Kommunikatsioon ja turundus
Janne Raavik
janne@vanalinnapaevad.ee
53345441

Katrin Valkna

Programmijuht
Katrin Valkna
katrin@vanalinnapaevad.ee

DSC_0399

Noorteprogrammi koordinaator
Kristina Aleksejeva
kristina@vanalinnapaevad.ee

Nele Viks

Lasteprogrammi koordinaator
Nele Viks
nele@vanalinnapaevad.ee

Kristjan Saar

Spordiprogrammi koordinaator
Kristjan Saar
kristjan@vanalinnapaevad.ee

Liina Talu

Kultuuriprogrammi koordinaator
Liina Talu
liina@vanalinnapaevad.ee

Lehar Kaustel

Kirikute programmi koordinaator
Lehari Kaustel

Liisi Selg

Muuseumiprogrammi koordinaator
Liisi Selg
liisi@vanalinnapaevad.ee

Vabatahtlike koordinaator
Roger Linask
roger@vanalinnapaevad.ee

12011220_10208170838014719_1317698815602609701_n

Konverentsi koordinaator
Julia Tsaplõgina
Julia.Tsaplogina@tallinnlv.ee

Kunstnik
Killu Mägi

Diana Yanson

XXXVII Tallinna Vanalinna Päevad disain
Diana Yanson
dianayanson@gmail.com

Laatade koordinaator
Marika Pärn
marika.parn@tallinnlv.ee

Loomekoda

Anne Velt, Tiina Mägi, Loone Ots, Katrin Valkna

XXXVI Tallinna Vanalinna Päevad meeskond

18839496_1535779969806816_3729994900383180030_o