Kontakt

vlp_logo

Tallinna Vanalinna Päevad info
info@vanalinnapaevad.ee
www.facebook.com/TallinnOldTownDays

Anne Velt

Kunstiline juht
Anne Velt
anne.velt@tallinnlv.ee
641 7276

Janne Raavik

Kommunikatsioon ja turundus
Janne Raavik
janne@vanalinnapaevad.ee
53345441

Katrin Valkna

Programmijuht
Katrin Valkna
katrin@vanalinnapaevad.ee

DSC_0399

Laste- ja noorteala Lahela koordinaator
Kristina Aleksejeva
kristina@vanalinnapaevad.ee

Nele

Laste- ja noorteala Lahela koordinaator
Nele Viks
nele@vanalinnapaevad.ee

Kristjan Saar

Spordiprogrammi koordinaator
Kristjan Saar
kristjan@vanalinnapaevad.ee

Liina Talu

Kultuuriprogrammi koordinaator
Liina Talu
liina@vanalinnapaevad.ee

Lehar Kaustel

Kirikute programmi koordinaator
Lehari Kaustel

Liisi Selg

Muuseumiprogrammi koordinaator
Liisi Selg
liisi@vanalinnapaevad.ee

12011220_10208170838014719_1317698815602609701_n

Konverentsi koordinaator
Julia Tsaplõgina
Julia.Tsaplogina@tallinnlv.ee

dianayanson

XXXVII Tallinna Vanalinna Päevad disain
Diana Yanson
dianayanson@gmail.com

Vabatahtlike koordinaator

Roger Linask
roger@vanalinnapaevad.ee

Heakord
Henri Jürlau
henri.jyrlau@tallinnlv.ee

Laatade koordinaator
Marika Pärn
marika.parn@tallinnlv.ee

Loomekoda

Anne Velt, Tiina Mägi, Loone Ots, Katrin Valkna


Meeskond

Peakorraldaja ja kunstiline juht – Anne Velt

Nõunik – Tiina Mägi

Programmijuht – Katrin Valkna

Muusikanõunik – Siim Aimla

Kunstnik – Killu Mägi

Graafiline disain – Diana Yanson

Peakorraldaja assistent ja meediakorraldus – Janne Raavik

Mõttekoja koordinaator – Julia Tsaplõgina

Laste- ja noorteala Lahela koordinaator – Kristina Aleksejeva

Laste- ja noorteala Lahela koordinaator – Nele Viks

Rahvakultuuri programmi koordinaator – Liina Talu

Muuseumide programmi koordinaator – Liisi Selg

Spordiprogrammi koordinaator – Kristjan Saar

Kirikute programmi koordinaator – Lehari Kaustel

Laatade koordinaator – Marika Pärn

Raekoja platsi lavapealik – Raimond Põldmaa

Tehnika koordinaator – Tauno Antsmäe

Vabatahtlike koordinaator – Roger Linask

Videotiimi – Mariann Staub ja Rene Topolev

Kantselei juhataja – Pille Orav

Staabi administraator – Salme Kikas-Toom

Heakord – Henri Jürlau

Toitlustus – Ketter Sarapuu

Fotograafid:

Mats Õun – 30. mai, 1. ja 3. juuni

Victor Madres – 31. mai ja 2. juuni

Joanna Jõhvikas – 1. ja 2. juuni

XXXVII Tallinna Vanalinna Päevad meeskond

30_05_mats_oun_DSC_7276